Tarptautinės šunų dienos proga – paskaita keturkojams džentelmenams

 

Sekmadienį šventėme geriausio žmogaus draugo – šuns dieną. Lietuvos kinologų draugijos organizuota šventė Vilniuje vyko prie Baltojo tilto, kur susirinko būrys gyvūnų mylėtojų su savo keturkojais.  Šventėje dalyvavo ir VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ savanorių (ir keturkojų) komanda.

Visi, nepabijoję rudeniško pavasario oro, galėjo dalyvauti loterijoje ir laimėti kvepiančius, natūralius „Petberry“ šampūnus šunims bei „Olivers“ skanėstus. Tokią lietingą ir šaltą dieną kaip niekada buvo aktualus klausimas: kurgi kartu su savo augintiniu nueiti sušilti, išgerti karštos kavos, jei sekmadienio popietę dar nesinori namo? Žinoma, į kavines, kurios draugiškos gyvūnams! Gal ir nustebsite, tačiau tokių vietų Vilniuje ir visoje Lietuvoje yra daugybė, o informaciją apie jas galima rasti tinklapyje www.draugiskigyvunams.lt. Salotų baras „Mano guru“ – viena iš tokių geranoriškai ir draugiškai nusiteikusių kavinių, taigi čia VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ ir sukvietė šventės dalyvius naudingai ir produktyviai pratęsti sekmadienio.

Keturkojams džentelmenams ir damoms buvo skaitoma etiketo paskaita – kaip dera elgtis, atėjus į restoraną ar kavinę, kad vėliau šeimininkui netektų raudonuoti. Klausytojai buvo pavyzdingi ir kultūringi, kai kurie netgi skrebeno užrašus ir už tai vėlgi buvo pavaišinti šuniškais gardėsiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.