Palangos paplūdimys

Palangos draugiškas gyvūnams paplūdimys

Gyvūnams draugiškas paplūdimys yra už Nemirsetos paplūdimio. Jame yra gelbėtojai. Orientyras: ties automobilių aikštele pardavinėjami ledai. Su automobiliu nuo Palangos kelio apie 7-9 min.

7 reviews

 1. Ilona

  Puiku, kad yra gyvūnams vieta palakstyti prie jūros. Ačiū 😊

 2. Remis

  Toliau paskirti vietos negalejo?

 3. Jurgita

  Labai smagu, kad yra paplūdimys draugiškas gyvūnams. Gal tik tuoleto pasigedom.

 4. Ieva

  Labai džiaugiamės, kad tokia vieta yra ir kad galime leisti laiką su savo šeimos nariu. Tačiau automobilių stovėjimo aikštelėje telpa vos keli automobiliai, galima automobilį statyti vienoje kelio pusėje, tačiau atvykus per pietus – ji visa jau užpildyta, pasistatai kitoje – bauda. Galima sutvarkyti, padaryti mokamą aikštelę, juk žmonės atvažiuoja atsipalaiduoti, pailsėti, o ne palikti automobilį kažkur ant kelio ir keliauti su daiktais ir augintiniu keletą kilometrų iki jūros. Nes daugeliu atvejų esant su augintiniu į šį pliažą tenka keliauti automobiliu, nes apgyvendinimo įstaigų visai nedaug. Visa kita labai smagu, tik tiek, kad nėra tualeto.. arba į mišką arba į jūrą, rinkitės patys 😉

  1. Gavom tokį Palangos miesto savivaldybės administracijos atsakymą:
   “Sveiki,
   dėkojame už pastabas ir informuojame, kad šioje aikštelėje yra eksploatuojami du biotuoletai, kiuriais visuomet galite pasinaudoti.
   Aplinkinės teritorijos aplink šią aikštelę priklauso Kretingos miškų urėdijai todėl platinti jų neturime galimybės. Perspektyvoje gyventojų ir poilsiautojų patogumui tame tarpe ir turintiems augintinius planuojame įrengti asfaltbetonio dangas prieigoms prie sustojimo aikštelės.”

 5. Su sunimis Palangoje priima net prabangiausi viesbuciai, kavines, o pliazas su gyvunais velniai zino kur. Pesciomis be sansu. Su automobiliu nuvaziavus parkuotis nera kur. Kazkokia nesamone. Kodel tokio pliazo negalima irengti Palangoje? Pvz. : prie Birutes kalno?

 6. Aiste

  Nekokia patirtis – mašinų dviem eilėm, pasiparkuot buvo įmanoma, tik plente. O paplūdymys pasitiko krūvomis pūvančių žolių ir nuo vandens sklindančia smarve. Tiesa buvo labai karšta – garsusis savaitgalis (8 rugpjūčio).

Įvertink ir parašyk atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Klaipėdos plentas 7C
Palanga 00101 Klaipėdos apskr. LT
Kaip nuvykti?