Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Stiprinam galines kojas. Nuotoliniai šunų fitneso kursai

17 sausio - 20 kovo

€60
Tęsiamas nuotolinių kursų ciklas.
Jei jau turite šunų fitneso pagrindus, galime pradėti mokytis sunkesnių pratimų. Kadangi fitneso pratimų yra labai daug, jie yra grupuojami pagal tam tikrus požymius. Vienas iš jų – kūno dalis, kuri labiausiai dirba atliekant pratimą.
Šie kursai skirti galinėms kojoms. Jų metu mokysimės, kokiais pratimais sustiprinti raumenis, padidinti sąnarių judesių amplitudę, geriau pajusti ir valdyti galines kojas.
Kaip jie vyksta?
Užsiregistravę nuotoliniam seminarui, būsite pakviesti prisijungti į uždarą FB grupę. Joje bus skelbiami pratimų video su detaliu paaiškinimu kaip juos atlikti, kokias priemones (laiptelius, karteles, kilimėlius) naudoti, kokios dažniausios klaidos bei teorinė medžiaga. Jūs namuose mokotės šių pratimų, filmuojate ir nuorodą į šiuos video įkeliate į šią FB grupę. Instruktorius peržiūri ir pakomentuoja – ar tiksliai, ar teisingai atliekama, kaip spręsti galimus netikslumus ir panašiai. Šiuos video turės galimybę matyti visi seminaro dalyviai – taigi turitėsite progą mokytis ne tik iš savęs, bet ir iš kolegų, matyti, kaip dirba kiti.

Vieta

Renginys Online