Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

PENKTADIENIO ŠUO: pažinkime veisles!

6 lapkričio @ 13:00 - 11 gruodžio @ 13:00

Nemokama

Kiekvieną penktadienį, 13.00 val., nuo lapkričio 6 dienos kviečiame jus į virtualius susitikimus, atvirus pokalbius su šunų veisėjais naujame Lietuvos kinologų draugijos (LKD) Mokymo centro projekte PENKTADIENIO ŠUO. Čia iš arčiau pažinsite pačias įvairiausias šunų veisles – patyrusius šunų veisėjus kalbins LKD projektų vadovė Augustė Daukšienė. Tiesiogines transliacijas galėsite stebėti LKD facebook paskyroje bei LKD youtube kanale.

Lapkričio 6-ąją startuosime su „skraidančiomis ausytėmis“ – australų aviganiais. Po savaitės susitiksime su vakarų Škotijos baltaisiais terjerais. Vėliau kalbėsime apie šiba inu, Rodezijos ridžbekus, ispanų vandens šunis, kurtsharus ir kitas šunų veisles.

Jeigu jūsų penktadieniai labai užimti, pokalbių įrašus galėsite peržiūrėti vėliau, jums patogiu laiku. Dar geriau, jeigu tai darysite su visa šeima, artimaisiais, juk renkatės ne bet ką, o būsimąjį šeimos narį.

Pristatydami savo patirtį šunų veisėjai tikisi, kad būtent jūs ištrauksite jų išveistam šuniukui patį geriausią bilietą – laimingą gyvenimą ir kad jis gyvens pačiuose geriausiuose namuose. Juk kiekvienas šuo vertas gerų namų, tik ne kiekvieni namai verti gero šuns. Pasikalbėkime apie tai!

Informacija

Pradžia:
6 lapkričio @ 13:00
Pabaiga:
11 gruodžio @ 13:00
Kaina:
Nemokama
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/2864950587063247/

Organizatorius

Lietuvos Kinologų Draugija
Interneto svetainė:
https://www.kinologija.lt/parodos--renginiai/parodos/

Vieta

Renginys Online