Ši pūkuota porelė visur kartu, todėl ir ambasadoriauja jie Vilnių kartu. Susipažinkite – Zuzzy ir Yummi! 😍

Pirmiausiai šeimoje atsirado ir „Draugiški Gyvūnams“ ambasadore tapo šunytė. “My name is Zuzzy Zuzzy Zuzzy! “ arba jos vardas Zuzė ir jai jau beveik trys metai!

Gimė Alytuje, gyvena Vilniuje, o atostogauja Marijampolėje ir begales kilometrų nukeliauja kartu su šeimininkais. Ji gyvena intensyviai, dirba dviem etatais: gyvūnų prekių pardavėja ir vilkiko šturmane. Todėl tomis retomis laisvomis dienomis ir ilsisi už du: vaikštinėja pažintiniais takais, treniruoja raumenis ant balansinių kamuolių ir pagalvėlių, kad vaikščiotų gražiai kaip dama, mokosi gražiai atrodyti parodų ringuose ir intensyviai ieško kur dar gali apsilankyti, ką dar nuveikti! 🐾

Zuzė yra tiek jaunimo, tiek jau suaugusiųjų Lietuvos, Estijos, Baltarusijos, Latvijos, Baltijos šalių čempionė parodų ringe.

Kas ją pažįsta žino, jog ji yra savo šeimininkės tęsinys, viena be kitos – kaip be rankų, jos kartu keliauja ir gražintis, ir pramogauti, ir poilsiauti. 💚

Zuzė žino tikrai neblogų vietelių kur ir Jūs galėsite nusivesti savo šeimininkus. 🤫

O vėliau atsirado jis.. „Kooookia lūšis!“. Ne, čia ne ne lūšis, katinas tik. Pikto veido, bet geros širdies 🙂 Yummis tapo Zuzės jaunesniu broliu ir dabar keliauja kartu su ja, mokosi būti šunimi ir nelabai supranta, kad yra katinas, nebent kai reikia musę pagauti, tada gal net ir lūšimi tampa 😀 Yummis irgi prisijungė prie Vilniaus ambasadorių ir ieško, kur praleisti laiką ne tik su šunimis. Yummis geras ir švelnus, lėtas ir ramus, jo išvaizda apgaulinga! Po piktu ir nepatenkintu žvilgsniu slepiasi iš tiesų labai draugiškas ir švelnus kačiukas. Katinas neturi ištvermės ilgiems žygiams, todėl keliauja šeimininkų padovanotame kosminiame laive, o kai pageidauja – savo kojomis.

Susipažinkite – Su meile Voodoo, arba namuose – Yummy.

Porelės nuotykius sekite Instagram paskyroje @zuzinija.

 

#DraugiskiGyvunams #DG #DGambasadoriai #MarsLietuva #Vilnius #Zuzzy #Zuze