Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Šunų uoslės kursas „Daikto paieška“

2022-12-05 @ 20:00

Šunų uoslės kursas nepalieka abejingų ir sulaukia puikių atsiliepimų! O šiame kurse koncentruosimės į daikto paiešką ir taip pat įdarbinsime puikias augintinių nosytes! Kursas skirtas visiems šunims nuo 6 mėnesių amžiaus.
Visi žinome, kad šunys gyvena kvapų pasaulyje. Ar mes galime bent šiek tiek geriau suprasti šį slaptą pasaulį, sužinoti kaip mūsų draugai naudojasi savo nosimi ir ką jaučia tuo metu kai atranda kvapą? Kursas „Daikto paieška“ leis prisiliesti prie šių paslapčių ir pamatyti savo augintinį kitomis akimis – juk ieškoti kvapų gali kiekvienas šuo ir tam visai nebūtina gimti tarnybiniu šunimi!
Kuo naudingas kursas „Daikto paieška“? Paieškos metu šuo išmoks dirbti komandoje su žmogumi ir mažiau domėsis aplinkiniais kvapais. Jis taps labiau pasitikinčiu , išnaudos savo energijos perteklius ir galės ramiai ilsėtis namuose. Ir tai tikrai ne viskas – paslaptingas kvapų pasaulis neabejotinai įtrauks ir šunų šeimininkus! O taip pat padės jiems atrasti pamestus raktus, mobilųjį telefoną ar kitus svarbius daiktus .
„Daikto paieška“- tai unikali galimybė išmokyti savo šunį ieškoti įvairių daiktų. Kurso metu šuo mokysis atpažinti skirtingus kvapus: šeimininko ir nepažįstamo žmogaus, įvairių daiktų ir medžiagų (metalinių, guminių, plastikinių, skystų ir t.t.) Taip pat kurso metu papasakosime kaip išmokyti šunį žymėti paslėptus daiktus.
Kursą sudaro 8 pamokos. Jos vyks pirmadieniais, 20:00 val.
Programos santrauka:
Praktinės pamokos vyks patalpose. Jų metu šunys mokysis komandų reikšmių ir susipažins su tokiais žodžiai kaip “ieškok”, “uostyk” arba “daiktas”. Taip pat šunys mokysis ženklinti objektą ir išlaikyti nosį tam tikroje pozicijoje tam tikrą laiką. Bus mokoma uostinėjimo pozicijų keitimo (paieška aukštai ir žemai), daiktų paieškos paslėptose erdvėse (pvz. daiktas uždarytas dėžėje).
Norintys dalyvauti kurse šunys negali rodyti agresijos kitiems šunims ir žmogui.
8 pamokų kurso kaina – 130 eurų. Pamokos vyks Liepkalnyje, Birbynių g. 4.
Kursą ves LKD šunų elgsenos specialistas treneris, vidaus reikalų sistemos pareigūnas Artūras Giedrys.
Vietų kiekis ribotas!
Registracijos priimamos el.paštu info@greatpet.net. Daugiau informacijos telefonu +37064155581.
Pamokos neperkeliamos. Kompensuoti pamoką galima rezervuojant papildomą individualią pamoką.

Informacija

Data:
2022-12-05
Laikas:
20:00

Organizatorius

Greatpet šunų dresūros mokykla

Vieta

Greatpet dresūros mokykla Liepkalnyje