Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Seminaro „Šuns krūvis – ar visada daugiau yra geriau?” turas per Lietuvą

23 sausio - 10 kovo

€40
Seminaras apie šunų krūvį sulaukė gausybės puikių atsiliepimų, klausimų ir diskusijų. Daugelio žmonių prašymų skelbiame šio seminaro turą po Lietuvą .
Miestai ir datos:
– VILNIUS, sausio 6 d. 16:00 ĮVYKO
– PANEVEŽYS, sausio 13 d. 15:00 ĮVYKO
– KLAIPĖDA, vasario 10 d. 14:00
– KAUNAS, vasario 24 d. 16:00
– ŠIAULIAI, kovo 10 d. 12:00
Iškrauk šunį. Nee, mokink ramybės! Per mažai jis gauna protinio krūvio. Nee, per mažai fizinio! Duok jam laisvės. JOKIOS laisvės, tik kontrolė! Pasivaikščiojimų metu dirbk, žaisk su šunimi. Neee, pasivaikščiojimai turi būti ramūs be stimuliacijų!
Kaip įmanoma nepasiklysti šiais laikais informacijos sraute? Praktiškai neįmanoma . Apie šunų iškrovą galime prisiskaityti pačios įvairiausios informacijos – nuo – iki.
Konsultacijų ir treniruočių metu labai dažnai pastebime, kad žmonių klaidos, susijusios su šunų iškrova kartojasi, yra tam tikros gairės, kuriomis vadovaujasi nemažai aktvyvius šunis auginančių žmonių. Irrrr, visiškai netikėtai, „išsikasa sau duobę”.  Tinkamas krūvis dažnu atveju yra neatsiejama dalis nuo problematiškos elgsenos keitimo – reaktyvumo, išsiskyrimo nerimo, negebėjimo nusiraminti, vokalizavimo, net gi pavadžio tempimo ir t.t. Netinkamas krūvis, žinoma, problemas tik gilina .
Papasakosiu Jums apie krūvio įtaką šuns nervų sistemai, apie tai, koks krūvis yra NO GO, koks – geras ir saugus praktiškai kiekvienam. Kalbėsime apie šunis, turinčius priklausomybių, „išsivalymo” kelią, elgsenos atkričius dėl „narkotikų” trūkumo ir daaaug visokių kitų įdomybių. Papasakosiu, kaip suprasti, ar šunį reikia iškrauti, ar reikia išmokti įjungti stabdžius.
Atskleisiu, kodėl kartais būtina kontroliuoti šuns būseną konkrečios veiklos metu. Kalbėsime ir apie balansą – krūvio gali būti tiek per mažai, tiek per daug, tiek pakankamai, bet pats krūvis galbūt yra visiškai netinkamas konkrečiam šuniui.
Suprantate, kad nieko nesuprantate? Viskas paprasčiau nei gali atrodyt!
Registracijos forma ir daugiau informacijos štai čia:
https://forms.gle/fjXYixEXPV8znugd6

Informacija

Pradžia:
23 sausio
Pabaiga:
10 kovo
Kaina:
€40
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/898848345279841/898848361946506/?ref=newsfeed

Organizatorius

CRAZYfoxes