Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

PRADĖK – online pradinukų kursas

15 vasario - 3 gegužės

€60 – €80
Tai – jau 4-tas “Greatpet” mokyklos organizuojamas online kursas. Pirmieji trys kursai sulaukė daug teigiamų atsiliepimų, o svarbiausia – davė puikių rezultatų ir padėjo ne tik išauklėti keturkojus, bet ir išmokė jų šeimininkus tai daryti teisingai .
Jau seniai bandote išmokyti savo šunį paklusnumo, bet vis nesiseka? Norėtumėte lankyti dresūros mokyklą, bet karantinas sujaukė planus? Norite patobulinti jau esamas žinias? Gyvenate nedideliame miestelyje ir negalite atvykti į pamokas didmiestyje? Jei atsakėte teigiamai nors į vieną iš šių klausimų, nepraleiskite šios galimybės!
Online kursą sudarys 12 pamokų, kurios išsamiai nagrinės atskiras šunų paklusnumo temas.
Pamokų metu nagrinėsime kaip efektyviai mokyti šunį ir kokių priemonių tam reikia, koks komunikavimo būdas su šunimi veikia geriausiai ir neša akivaizdžius rezultatus. Mokysime augintinius besąlygiško atsišaukimo tam, kad jie galėtų džiaugtis laisvais pasivaikščiojamais. Jei Jūsų augintinis tempia pavadėlį nematydamas nieko aplinkui ir į nieką nereaguodamas, arba “siurbia” nuo žemės viską kas papuola į jo regėjimo lauką – šis kursas kaip tik Jums!

Informacija

Pradžia:
15 vasario
Pabaiga:
3 gegužės
Kaina:
€60 – €80
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/1554941714705560/

Organizatorius

Greatpet šunų dresūros mokykla

Vieta

Renginys Online