Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Obedience seminaras su Gonzalo Figueroa

15 sausio @ 9:00

€50 – €100
Kviečiame į seminarą su Gonzalo Figueroa (Italija).
Seminaras vyks sausio 15 d. 2023 m. Mon Ami agility klube.
Gonzalo Figueroa – FCI obedience sporto tarptautinis teisėjas ir aistringas šios sporto šakos sportininkas, dalyvaujantis varžybose su savo šunimis. Todėl pažvelgti į sportininko ir šuns duetą jis galės ne tik kaip sportininkas, bet ir kaip teisėjas kuris žino kaip turėtų atrodyti vienas ar kitas obedience pratimas.
Didelį dėmesį Gonzalo skyria šuns motyvacijai ir santykiams tarp vedlio ir šuns. Jam svarbu kad šuo atliktų pratimus ne tik tiksliai, bet ir degdamas noru. Kaip to pasiekti bus kalbama seminare, sprendžiant individualius vedliu klausimus.
Rekomenduojame užsirašyti į seminarą visiems sudalyvavusiems obedience varžybose: iškarto po jų bus galima „šviežiai“ aptarti varžybines klaidas, suprasti kodėl jos buvo padarytos ir rasti problemų sprendimus. Taip pat kviečiami ir visi kiti paklusnumo entuziastai ir sportininkai, kurie ruošiasi ne tik obedience, bet ir IGP ar BH varžyboms ar testavimams.
Nepraleiskite progos pamatyti „itališko treniravimosi stiliaus“ ir puikiai praleisti laiką bendraminčių kompanijoje  Gonzalo yra labai charizmatiškas treneris, kuris ras priėjimą prie kiekvieno vedlio ir jo šuns .

Informacija

Data:
15 sausio
Laikas:
9:00
Kaina:
€50 – €100
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/3350445175231950/?ref=newsfeed

Organizatorius

Obedience LT

Vieta

Mon Ami agility
Vaduvos g. 2-5
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis