Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

GGI 10

2022-08-20 @ 12:00 - 17:00

10 metų – net patys negalime patikėti, kad renginio dieną bus lygiai tiek metų nuo VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ (GGI) oficialaus įkūrimo dienos.
10 metų mes nuosekliai dirbome sisteminių pokyčių vardan gyvūnų gerovės srityje ir šiandien apsidairius šiek tiek palengvėja – nors daryti dar yra ką, vis tik pokytis ženklus! Už tai ačiū ne tik mums, bet ir jums, todėl šią itin svarbią dieną Tave ir Tavo augintinį kviečiame praleisti kartu su mumis ❤
𝗥𝗘𝗡𝗚𝗜𝗡𝗜𝗢 𝗣𝗥𝗢𝗚𝗥𝗔𝗠𝗔: bus paskelbta vėliau.
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
* Informuojame, kad GGI 10-ojo gimtadienio renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir / arba filmuota medžiaga bus skelbiama viešai, naudojama vidinei ir išorinei komunikacijai. Kiekvienas renginio dalyvis ir / ar svečias automatiškai sutinka, kad „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ jį ar ją fotografuotų ir (ar) filmuotų bei fotonuotraukas ir / arba filmuotą video medžiagą, kuriuose matomas jo ar jos atvaizdas, publikuotų įvairiomis formomis (elektronine ar popierine) intranete, socialinės žiniasklaidos priemonėse ir / arba savo internetinėje svetainėje, įskaitant, bet neapsiribojant, nuotraukų viešinimu žiniasklaidos priemonėse, viešose vietose ar kitur.