Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

CRAZYfoxes frisbee seminaras su Mariumi Mince

1 balandžio @ 11:00 - 2 balandžio @ 17:30

€40 – €60
Kviečiame Jus į dviejų dienų teorinį ir praktinį šunų frisbee (lėkščiasvydžio) seminarą, kurį ves CRAZYfoxes klubo šunų frisbee treneris Marius Mincė.
Seminaras vyks 2023.04.01-02 Kaune, CRAZYfoxes patalpose. Seminaras yra tinkamas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems dalyviams. Tobulinsime žmogaus (šuns savininko) žinias apie šuns paruošimą, mokymo technikas, įvairias metimo technikas, bei padėsim suformuoti aiškią viziją apie frisbee varžybų įvairovę ir jų taisykles.
Pirmoji seminaro diena bus skirta šunų frisbee, o antroji diena – šunų frisbee freestyle (akrobatiniai triukai su lėkštėmis). Abiejų dienų metu vyks teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Seminare galite rinktis dalyvio arba stebėtojo pozicijas. Dalyvis – teorinė dalis+praktinė dalis su šunimi, stebėtojas – teorinė dalis+gali stebėti praktinius užsiėmimus.
Apie lektorių: Marius Mincė yra vienas pirmųjų Lietuvoje šunų frisbee entuziastų, kuris su savo borderkoliu Lucky šiuo sportu užsiima jau 6 metus. Per juos Marius ne tik sudalyvavo daugelyje frisbee varžybų Lietuvoje bei užsienyje, bet ir jo atstovaujamas klubas „CRAZYfoxes“ organizavo daugumą iki šiol Lietuvoje įvykusių šunų frisbee varžybų. Marius taipogi yra vienas iš dviejų Lietuvoje esančių 2 lygio USDDN federacijos teisėjų. Nuo 2020m. dirba „Crazyfoxes“ klubo šunų frisbee treneriu.

Vieta

CRAZYfoxes GYM
Baltų pr. 40
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis