Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

ANATOMIJOS SEMINARAS SU GERARD O’SHEA

4 lapkričio @ 10:00 - 5 lapkričio @ 17:00

€250
Anatomijos seminaras su Gerard O’Shea
Kviečiame į labai lauktą ANATOMIJOS teorinį bei praktinį seminarą su Gerard Oshea ! Seminaras vyks 2023 m. lapkričio 4-5 dienomis Vilniuje (konkreti vieta bus patikslinta).
Gerard O’Shea yra žinomas profesionalus hendleris, tarptautinės kategorijos teisėjas, veisėjas, labai charizmatiška asmenybė ir puikus, talentingas pedagogas. Gerard virš 30 savo gyvenimo metų yra pašventęs šunims, jo hendlingo ir anatomijos pažinimo seminarai yra žinomi ir rengiami visam pasaulyje – ne tik Europoje, bet ir JAV, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje… Kasmet Gerard seminarus aplanko keli tūkstančiai dalyvių!
Seminaras bus tikrai labai įdomus ir naudingas. Gerard sugeba sausą ir sudėtingą medžiagą pateikti paprastai ir išradingai – su daugybe vaizdinės medžiagos ir gyvais, ant žmonių rodomais pavyzdžiais. Bus kalbama apie įvairių veislių anatomijos ypatumus ir jų sąlygojamus judesius, o taip pat apie veislių paskirtį ir funkcionalumą, kurie yra šuns esmė ir savo ruožtu ir įtakoja skirtingų veislių skirtingą anatominę sandarą. Mokysimės suprasti pagrindinius judėjimo principus, suvokti ir matyti ne tik konkrečias šuns sandaros detales, bet ir priežastis, kas lemia vieną ar kitą privalumą/trūkumą.
Šis seminaras ypač naudingas, veisėjams, teisėjams, hendleriams bei parodų dalyviams.

REGISTRACIJA:
https://forms.gle/Ny1brkWBBkDHQYtK8

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/677623587135278/?ref=newsfeed

Informacija

Pradžia:
4 lapkričio @ 10:00
Pabaiga:
5 lapkričio @ 17:00
Kaina:
€250
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/677623587135278/?ref=newsfeed

Organizatorius

Diana Antracito

Vieta

Vilnius
Vilnius, Lietuva + Google žemėlapis