Naujoji Kauno ambasadorė Kira – pirmoji čiau čiau veislės atstovė „Draugiški Gyvūnams“ bendruomenėje!

Beveik dviejų metų čiaučytė gyvena Kaune su dviem savo žmonėmis ir labiausiai mėgsta lėtus rytinius pasivaikščiojimus Laisvės alėja ar ilgesnius ramius žygius Nemuno saloje, saldų miegą lovoje ir gardžius treniruočių apdovanojimus aka treatos. Kira mėgsta užeiti į bibliotekas, kavines, barus ir parduotuves, kurios jau yra prisijungusios prie „Draugiški Gyvūnams“ iniciatyvos.

Nuo mažens buvo socializuota, tad ir dabar labai mėgsta susipažinti ir pažaisti su kitais šunimis, tik deja, dėl neįprastos diagnozės negali ilgai dūkti ir žaisti, kad ir kaip norėtų.

Kirai nebuvo vienerių, kuomet šeimininkai pastebėjo, jog vos pabėgus ji dūsta, krenta pailsėti, tačiau ne savo noru. Pasitarus su keletu veterinarų, visi rekomendavo kreiptis į kardiologą, visiškai atmesdami kvėpavimo problemas. Atlikus tyrimą L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinikoje, gauta išvada nedžiugino – patvirtintas keturių širdies ydų komplektas vadinamas Fallot tetrada. Taigi, Kiros gyvenimas tapo kiek apribotas: rytiniai vaistai, minimalus fizinis krūvis, kuo mažiau streso, tačiau kiekviena diena – dovana.

Išskirtinė širdutė netrukdo Kirai ieškoti naujų draugų lėtiems pasivaikščiojimams ar pasiuostinėjimui ir pažinti savo mylimą miestą Kauną, ne tik iš lauko, bet ir iš vidaus!

Sekite Kiros pasivaikščiojimus ir nuotykius asmeninėje Instargam paskyroje @kira.the.chow