Diva ir Čiadas – du prieglaudinukai, pavergę šeimininkų ir vienas kito širdis.

Diva – šiuo metu 6 metų rotveilerio mišrūnė, pakvaišusi dėl kamuoliukų ir maisto. Sprendimas ją priglausti buvo visiškai neplanuotas, tačiau ją lengva pamilti dėl puikaus charakterio, noro būti kuo arčiau žmogaus ir kuo daugiau su juo nuveikti. Diva mėgsta keliauti ir yra puiki palydovė, todėl jau yra aplankiusi 5 užsienio valstybes ir nesuskaičiuojamą kiekį objektų Lietuvoje. Tačiau Diva – puikus miesto šuo, labiausiai mėgstanti šokinėti paskui kamuolį per bangas.

Čiadas – 2 metų brolis jaunėlis, gaudynių, žaidimų ir visų kitų linksmybių iniciatorius. Jeigu per ilgai užsisėdėsi namuose be veiklos, Čiadas nešios cypiančius žaislus į rankas tol, kol pasiduosi ir išsivesi jį apžiūrėti pasaulio. Tačiau išeiti į lauką neužtenka, niekur negali užsistovėti – jeigu prisėsi prie jūros, po tavimi bus iškasta giliausia duobė, jeigu nueisi į kavinę, gausi lygiai tiek laiko, kiek jo nuožiūra pakanka puodeliui kavos. Tai šuo, kuris niekada nesijaučia patogiai vienoje vietoje, juk tiek daug neišuostytų vietų dar liko pasaulyje, privalome apžiūrėti kuo daugiau!

Kartu jie puikiai papildo vienas kitą ir sudaro puikią kompaniją ir savo šeimininkams, ir kitiems šunų mylėtojams, sutiktiems nuotykių metu.

Divos ir Čiado nuotykius galite sekti jų Instagram paskyroje @rottie.and.woffie