Apa (3m.) ir Hell’a (1m.) – dvi Cane Corso (Korsikos šunys) merginos.

Apa – išsipildžiusi šeimininkės dešimtmečio svajonė, atkeliavusi iš saulės miesto į Kauną ir tikrai dalį tos šviesos parsivežė su savimi. 43 kg optimizmo ir meilės viskam! Dievinanti dėmesį ir vien nuo žvilgsnio užvedanti savo milžinišką, viską aplink šluojančią uodegą 🙂 Šuo, kuris priverčia nusišypsoti net ir prisibijančius tokio dydžio šunų. Dresūros mokykloje krimto bendro paklusnumo mokslus, išbandė parodų ringą, bet pati svarbiausia jos veikla – lydėti šeimininkus kiekvienam žingsny ir veikloje. Buvo puiki mokytoja dviem beglobiams, kuriems padėjo suprasti namų elgesio taisykles ir kartu su šeimininkais surasti naujus namus. Net našlaitį viščiuką užauginti padėjo!

Hell’a – atkeliavusi iš Lenkijos, greit išmoko lietuviškai ir pavergė visus aplinkui. Santūresnė nei Apa, bet niekada nepraleis progos susirangyti kam nors ant kelių… taip taip – ant kelių, nors ir telpa tik vienas kumpelis. Galbūt taip elgiasi dėl to, kad šeimininkė tebevadina savo mažulyte, tai šunelis ir tiki  Pradeda savo karjerą parodų ringe, nors ir pavėluotai dėl karantino. Myli viską kas gyva, ar tai varlytė ar kačiukas, ar didelis arkliukas 🙂

Abi niekados neatsisako palaikyti kompaniją šeimininkams žygiuose ir kelionėse, o tingiomis dienomis mielai kartu visą dieną ant sofos prasivarto  Apos ir Hell’os misija – paneigti stereotipus apie dideles ir stiprias veisles ir parodyti, kokie iš tikro minkštaširdžiai šie šunys gali būti. Misiją vykdyti sekasi puikiai!

Apos ir Hell‘os nuotykius galite sekti jų Instagram paskyroje – @apa_and_hella_canecorso