Su jumis sveikinasi trys keliautojai ir nuotykių ieškotojai – Šmėkla, Medutis ir Milis-Tušas. Jie – neįprasta jaunų keturkojų trijulė iš Vilniaus, kuri patvirtina, kad šuns ir katės draugystė tikrai įmanoma.
Medutis – vidutinio dydžio šuo iš prieglaudos. Tiksliau, pagal DNR testą „Eastern European Village Dog“ be jokių veislių priemaišų. Jis buvo dresuotas tiek pozityvia, tiek balansuota dresūra, išsilaikė BH-VT egzaminą, moka traukti žmogų važiuojant paspirtuku. Energijos niekada nepritrūksta, tad figūrą išlaiko sportišką. Tikra kačiukų auklė – jo uodega yra mylimas laikinai globojamų pūkuotukų žaislas.
Šmėkla – ilgaplaukė pelėdžiukė – juoda kaip smala su geltonomis apvaliomis akimis. Moka vaikščioti tiek su petnešomis, tiek su antkakliu, tiek su GPS. Tik atvykus iš prieglaudos, įsimylėjo Medutį, o ne šeimininkę. Švelnaus balselio, kaip ir pačio charakterio.
Milis-Tušas, arba tiesiog Tušas – tai užsilikęs kačiukas iš  buvusių laikinų globotinių. Murkia nuo kiekvieno prisilietimo ir myli žmones, tad kai jam suėjo 7 mėnesiai, buvo nuspręsta pasilikti visam laikui. Taip pat išmokytas vaikščioti su pavadėliu ir petnešomis.
Visi keturkojai plaukioja baidare, eina į ilgus pasivaikščiojimus tiek miške, tiek mieste. Tupi kavinėse, kol šeimininkė gaudo pokemonus ir geria kavą. Šiuo metu įtemptai dirba ties žygiavimu miesto sąlygomis ir kačių ištverme kelionėse. Jie tikisi, jog jų fotoreportažai apie draugiškas gyvūnams vietas pravers kitiems nuotykių ieškotojams!
Jų kasdienybę galite rasti Facebook grupėje „Medus, Šmėklos ir Nuotykiai„.
#draugiskigyvunams #DG #DGambasadoriai #MarsLietuva #Vilnius