Klaipėda turi naują ambasadorę! 😊

Runa – lygiaplaukių retriverių veislės atstovė. Pasaulį išvydo 2019 m. ir, būdama beveik 4 mėnesių, atvyko gyventi į namus, kur jau karaliavo katytė Liepa. Liepai karūna vis dar nėra nukritusi, nors dėmesiu dalinasi jau per pusę. Jos po truputį tampa draugėmis, bet pažaibavimų iš Liepos pusės vis dar pasireiškia.

Dėmesys Runai labai patinka, todėl ji nuolat nori pasisveikinti su kitais šunimis ir žmonėmis, o atsakingi šeimininkai stengiasi, kad jai tai nepavyktų. Socializacija labai svarbu, tad kuo dažniau Runa mato mus supantį pasaulį, tuo labiau ji mokosi nereaguoti į dirgiklius bei nebijoti naujų vietų ar žmonių. Todėl “Draugiški Gyvūnams“ padeda suteikti tiek Runai, tiek šeimininkams smagių akimirkų!

Ši ambasadorė dievina maudynes gamtoje: jos nenulaikysi, jei pamato upę, kūdrą ar net pelkę. Šoka stačia galva į bet kokį vandens telkinį. Tačiau įkalbėti damą išsimaudyti po šiltu dušu beveik neįmanoma.

Runai labai patinka draugiški gyvūnams projektas, nes jo dėka kartu su šeimininkais turi daug idėjų, kur gali keliauti kartu 😊

Visomis akimirkomis Runa dalinasi Instagram paskyroje @dogs_of_klaipeda ir @runa_flatcoat

#DG #draugiskigyvunams #DGambasadoriai #MarsLietuva #Klaipeda #Runa