Su Jumis sveikinasi kauniečiai Samojedų veislės kalytė LUMI ir Borderkolių veislės mišrūnas PERKŪNAS. Jų gimtadienius skiria vos 2 mėnesiai, šiuo metu abiems 2 metai. Šie šunys visur keliauja kartu su savo šeima, tačiau yra tikri kauniečiai. Abu kremta mokslus „CRAZYfoxes“ šunų sporto klube, stirpina raumenis „CRAZYfoxes-GYM“ bei gano avis „CRAZYfoxes-herding“ užsiėmimuose.

Lumi – šuo, apie kurį ilgai svajojo šeimininkai, kurio, susipažinę su veisėjais bei jos mama, laukė metus laiko! Nuo pat 2 mėnesių amžiaus ji keliavo į dresūros mokyklą, nes šuniui, lygiai taip pat kaip ir žmogui, yra labai svarbu mokytis ir tobulėti. Ji ir dabar lanko mokyklą, užsiima sportiniu paklusnumu, bėgioja „agility“, yra išbandžiusi žmogaus paiešką, taip pat dalyvauja parodose. Pirmososiose Lietuvoje organizuotose „Obedience“ bandomosiose varžybos Lumi buvo pirmasis samojedas mūsų šalyje, išmėginęs savo jėgas sportinio paklusnumo srityje. Lumi dalyvauja ir agility varžybose, kuriose samojedas taip pat nėra dažnas svečias – National agility competition „Chicopee taurė 2019” ji užėmė garbingą III vietą. Taigi šis šuo kremta mokslus ir tuo mėgaujasi, kaip ir jos šeimininkai.

Perkūnas – prieš vienerius metus priglaustas šuo, kuris taip stipriai myli naująją šeimą, kad net nusisukęs vaikščioti nemoka. Šis šuo kelia iššūkius savo šeimininkams kiekvieną dieną. Net auginant šios veislės šuniuką nuo mažens, žmonės gali susidurti su problemomis, o ką jau kalbėti apie beveik 2 metų borderkolį, kuris visą savo vaikystę praleido voljere už aklinos tvoros ir turėjo kentėti, kai į jį buvo mėtomi daiktai, nes jis lojo. Teko jį išmokyti ne tik jausti savo kūną, kad nesidaužytų į daiktus, bet ir supažindinti su skirtingais žmonėmis, dviračiais, didelėmis mašinomis ir t.t. Dabar jis kremta sportinio paklusnumo, agility, avių ganymo bei lėkščiasvydžio mokslus! Pradeda dalyvauti varžybose ir džiaugtis gyvenimu. Dingsta baimės – šuo pagaliau pradeda jausti pasitikėjimą savimi bei žmogumi.

Lumi ir Perkūno nuotykiai bei draugiškų gyvūnams vietų rekomendacijos – jau netrukus, o iki tol kviečiame juos sekti Instagram @lumos_and_perko

#DGambasadoriai #draugiskigyvunams #DG #MarsLietuva #Kaunas