Prie “Draugiški Gyvūnams“ ambasadorių komandos jungiasi Kokosas – 10 mėnesių (gimęs 2020 m. rugpjūčio 20 d.) energijos bomba! Gudrus, kaip lapė, džentelmenas ir sniego baltumo kailio samojedas yra pamiltas visų nuo pirmo žvilgsnio. Nors Kokosas pro balkoną kasdien stebi Kretingos Žiemos sodo dvarą ir parką, tačiau su šeiminkais, dažnai vadinamais tėvais, mėgsta keliauti visur ir visada! Nuo delfinariumo iki aukščiausio Lietuvo pėščiųjų ir dviračių tilto Alytuje. Nuo mėgstamiausių tėvų kavinių iki mamos grožio salono! Retu atvėju visą šeimą rasite namie, nes nei -20 lauke nėra baisu.

Kokosas (ML Rock’n’Roll Freddie) veislyne dažnai juokais vadinamas skanuku magnatu ir lepūnėliu, tačiau šeimoje neįsivaizduojama, kaip gali būti kitaip, turint tokią nuostabią šypseną. Šypseną ir išvaizdą, kuri nepalieka nei vieno abejingo einant gatve.

Mėgstamiausia Kokoso veikla – vogti kojines! O taip! Pavogtas ir išnešiotas kojines namie galima surasti visur: virtuvėje po spintele, po sofos pagalvėle, narve prie skanėstų ar vidury miegamojo. Kita mėgstama veikla – pozavimas nuotraukoms savo Instagramo paskyrai! Juk mama duos skanuką už tai! Nors nuotraukom pozuoti mėgsta, tačiau šukos, kad atrodytų gražiai, ne pats mylimiausias daiktas namuose, kaip ir plaukų džiovintuvas.