Susipažinkite su Šiaulių ambasadore JORE. Prieš 6 metus Jorė atkeliavo iš Vaiguvoje esančio lygiaplaukių retriverių veislyno „Mega Oskaras“ i nuo tada ji su šeimininke Ligita tapo neišskiriama komanda.

Jorė aktyviai dalyvauja parodose ir yra oficialiai pripažinta interčempione. Yra išleidusi į šį pasaulį 11 mažų savo kopijų. J Kiekvienais metais dalyvauja šunų 100 metrų bėgime „Vaiguvos ruduo“, kur pirmais metais yra laimėjusi III vietą. Visus labai kviečia prisijungti – geras laikas garantuotas!

Kadangi veislė mažai žinoma Lietuvoje, visa Jorės šeima mėgsta keliauti, ypač po Lietuvą, dalyvauti įvairiose renginiuose ir net filmavosi laidoje „Mūsų gyvūnai“, kad galėtų supažindinti visus, mylinčius šunis ir ieškančius sau šeimos nario, su šia nuostabia veisle.

Šeimoje yra panašaus amžiaus dvikojė draugė Beatričė, su kuria Jorė tyrinėja pasaulį ir tikrina vietas, draugiškas tiek šunims, tiek vaikams. Jorė labai mėgsta maudytis, bet kokiu oru, bet kokiu metų laiku ir niekuomet neatsisako skanaus kąsnelio. Taip pat, mėgsta visus pasitikti su nuolat vizgančia uodega ir pakilia nuotaika. Net nepastebi, kaip greit ji visus išmaudo savo bučinių jūroje J  Dauguma žmonių šeimą atpažįsta vien iš Jorės „ Pirma pamačiau šunį, tada jus“!

Jorė džiaugiasi prisijungusi prie #DGambasadoriai komandos ir jau greitai dalinsis savo aktyvia veikla su jumis.

#draugiskigyvunams #DG #MarsLietuva #Šiauliai