Ambasadorė Abra atstovauja Vilnių, nors gimė Kaune. Abra dar labai jauna, tačiau jau kelis kartus yra keliavusi traukiniu, praleidusi nemažai laiko Palangoje bei Šventojoje, bus dažnas pajūrio svečias.

Turbūt keliauti ir aplankyti naujas vietas, ypač gamtoje, yra didžiausias Abros pomėgis. Nors kartais tos naujos vietos būna nedrąsu, tačiau šeimininkai stengiasi kartu kuo daugiau pamatyti ir patirti, o drąsa ateina su laiku.  Bent kartą per savaitę aplanko įvairius miškus, pažintinius takus (Antakalnyje, Nemenčinėje (šie Abrai pažįstami dar nuo to laiko, kol nebuvo galima eiti į lauką, bet šeimininkai vis tiek tempėsi visur )).

Mėgsta ragauti įvairius naujus skanukus, o jais pavirsta ir obuoliai, ir kiaušiniai, ir specialiai šunims skirti skanukai – užaugusi bus maisto ekspertė.
Laiko kartu su šeimininkais praleidžia ypatingai daug, kartu keliauja beveik visur, kur tik galima – kavinės, parduotuvės, kirpykla, taip pat namie nuolat yra įtraukiama į įvairias veiklas, daug bendrauja ir žaidžia, yra mokoma įvairių komandų, nors jai labiausiai patinka mankštos metas, kuomet galima tėčiui pratimus apsunkinti.
Abra dalinasi savo nuotykiais, kasdienybe Instagram paskyroje @abratheminischnauzer.
#DG #draugiskigyvunams #DGambasadoriai #MarsLietuva #Vilnius #Abra